جنیون سنتر

در حال حاضر فروشگاه های زیادی به صورت اینترنتی و یا به صورت فیزیکی وجود دارند تا بتوانند احتیاجات جامعه را پوشش دهند ، ولی با توجه به انواع اقلام مورد نیاز و تنوع بسیار زیاد آن امکان فراهم کردن تمام این کالا ها در یک فروشگاه امکان پذیر نیست ،

از طرفی اگر فروشگاهی فرضی با این شرایط را در نظر بگیریم ، خرید از آن فروشگاه بسیار سخت و گیج کننده است. بدیهی است که با تخصصی شدن روی یک موضوع می توان به شکل بهتری آن را پوشش داد و در آن زمینه فعالیت کرد.

جنیون سنتر یک فروشگاه تخصصی است که به صورت انحصاری در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو فعالیت می کند تا بتواند در این زمینه مفیدتر و به روزتر باشد.

لوازم یدکی خودرو جنیون سنتر
جنیون سنتر یک فروشگاه لوازم خودرو است که خدماتی از قبیل، لوازم یدکی هیوندای کیا بنز و بی ام دبلیو را عرضه می نماید.

دلیل اصلی این کار فراهم کردن فروشگاهی جامع برای تمامی لوازم خودرو می باشد.

شروع فعالیت

جنیون سنتر، به عنوان یکی از اولین فروشگاه های در لوازم خودرو با سالها سابقه حضور فیزیکی در بازار فروش قطعات و پایبندی به اخلاق و اصول حرفه ای موفق شده ، به یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی لوازم خودرو تبدیل شود.

به طوری که فروشگاه های ثبت شده بعد از جنیون سنتر به کپی برداری از این فروشگاه پرداخته تا برای خود اعتباری کسب کنند، گواه این ادعا تاریخ ثبت سایت و اخذ نماد و جواز کسب و کار میباشد.

جنیون سنتر یکی از اولین فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو می باشد که سالها سابقه حضور فیزیکی در بازار فروش قطعات بصورت تکی و عمده دارد. جنیون سنتر  در 1397 بصورت رسمی فروشگاه اینترنتی خود را تاسیس کرد و تا به امروز همیشه هدف اصلی خود را صداقت ، تعهد ، انصاف ، کیفیت عالی و مهمتر از از همه رضایت مشتری قرار داده است .مدیریت این مجموعه پیشتر تحت عنوان با نامهایی دیگر بصورت فیزیکی در بازار حضور داشته است و در همین مدت کوتاه با نام قطعه جنیون سنتر نیز توانسته مشتریان بسیاری را جلب خود کند و با توجه به اینکه خیلی زود به یکی از بزرگترین فروشگاه های لوازم خودرو تبدیل شد متاسفانه فروشگاه های بعدی از نام و نشان و مطالب این سایت کپی برداری کردند تا برای خود اعتبار کسب کنند .

 

لوگوی جنیون سنتر

جنیون پارت

جنیون پارت

مجوزها

جنیون سنتر برای این که مشتریان بتوانند با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند افدام به اخذ نمادها و مجوزهای مختلف کرده است:

نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن در دست اقدام

نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال در دست اقدام

که لوگوی هر 2 مورد در سایت موجود می باشد و مشتریان برای اطمینان بایستی روی آنها کلیک کنند.

یکی دیگر از مواردی که فروشگاه اینترنتی آیو پای برای آن ارزش زیادی قائل است شفافیت در خرید است ، بدین شکل که شما دقیقا همان کالایی که تصویر آن را دیده اید و مشخصات آن را مطالعه کرده اید را در صورت خرید دریافت خواهید کرد و به هیچ عنوان کالای تقلبی برای شما ارسال نخواهد شد.

با این همه پیشنهاد میدهیم قبل از خرید با پشتیبانی جنیون سنتر تماس بگیرید

*لازم به ذکر است جنیون سنتر در هیچ نقطه ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی دیگری ندارد

آدرس : تهران – سعادت آباد – بلوار پاک نژاد – میدان بهرود – پاساژ بهرود – فروشگاه جنیون سنتر

09927721635